Coșul tău este gol acum!
Descriere
Antinevralgic Sinus Comprimate, Comprimate, 12buc
Fiecare comprimat filmat contine paracetamol 500 mg, cafeina 25 mg si clorhidrat de fenilefrina 5 mg.
Antinevralgic sinus amelioreaza eficient simptomele gripei si racelii.
Reduce febra, amelioreaza durerile de la nivelul sinusurilor, durerile in gat, durerile musculare si durerile articulare.
Datorita cafeinei continute ajuta la scaderea oboselii si somnolentei.
Doze si mod de administrare:
Adolescenti cu varsta peste 12 ani (33-43 kg): 1 comprimat la fiecare 6 ore, pana la maxim 4 comprimate pe zi.
Adulti si adolescenti (43 – 65 kg): 1 comprimat la fiecare 4 ore, pana la maxim 6 comprimate pe zi.
Adulti si adolescenti (>65 kg): 1 – 2 comprimate la fiecare 4 ore, pana la maxim 8 comprimate pe zi.
Prezentare:
12 comprimate
S-ar putea să-ți placă și…
-
– 30%

SintoFarm Paracetamol Supozitoare 250mg, Supozitoare, 6buc
Prețul inițial a fost: 6,70 lei.4,70 leiPrețul curent este: 4,70 lei. Citește mai mult -

Paracetamol 500 mg Polisano 20 Comprimate
1,20 lei Citește mai mult -

Nurofen Express Forte 400 mg Capsule Moi , Capsule Moi , 20buc
41,00 lei Adaugă în coș -

Panadol 500mg Comprimate Filmate Paracetamol 500mg, Comprimate, 12buc
5,00 lei Citește mai mult








